WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2022
Operator Call-Center (Servicii de Curierat)

Beneficii:

Orar comod și stabil de muncă (8:30 - 17:00);
Pachet oficial de angajare;
Condiții moderne de lucru;
Salariu competitiv (9000 net);
Perspective de dezvoltare în carieră;
Oportunitate de dezvoltare profesională prin traininguri;
Echipă energică, tânără și prietenoasă;
Locație: Ciocana, str. Industrială 65.

Atribuțiile postului:

Răspunde la apelurile telefonice la întrebările legate de expediții;
Instruiește curierii și șefii de depozite despre aplicația Courier Manager;
Monitorizează în aplicație ridicările care au loc zilnic;
Efectuarea raportului zilnic despre expediții și ridicări;
Îndeplinirea avizării inițiale cu referire la expedițiile ce pleacă în export.

Candidatul ideal:

Poate să lucreze cu PC (Word, Excel, Outlook);
Are experiență de lucru cu documentele, rapoarte;
Deține un nivel avansat al limbilor română și rusă;
Manifestă spirit de inițiativă și capacitate de organizare;
Deține capacitate de analiză, atenție la detalii;
Poate lucra în condiții de stres;
Se familiarizează rapid cu echipamentele electronice.

Trimite CV-ul tău la adresa hc@dad.md și noi vom fi încântați să luăm legătura cu tine.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Operator la Depozitul Petrolier, Chisinau

Agent vânzări în magazine mobile (Chișinău, Comrat, Orhei și Soroca)

Operatori la Depozitul Petrolier, or. Chisinau

Patient Care Representative

Office Manager / Receptionist (JobRef: OM-2)

Asistent Customer Services

Operator (Depozit petrolier ) Petrom Moldova SRL