WWW.MOLDOVAJOB.COM

5 2022
Trainer llimbi străine (engleza)

Cerințe:
Studii superioare;
Excelente abilități de comunicare în limba engleză;
Aptitudini de predare și organizare a cursurilor;
Experiență în traducerea și redactarea textelor în și din limba engleză;
Abilități de time-management;
Creativitate și orientare spre rezultat.

Responsabilități:
Traducerea și editarea textelor prin menținerea formatului original;
Organizarea sesiunilor de instruire a angajaților în domeniu;
Pregătire cursurilor de dezvoltare a abilităților de comunicare în limba engleză a angajaților;
Editarea prezentărilor și a comunicatelor de presă în limba engleză;
Verificarea textelor traduse de către colegi, corectarea gramaticii și a ortografiei.

Beneficii:
Schemă salarială atractivă;
Lucru ce cele mai noi tehnologii;
Training-uri de pregătire profesională;
Oportunități de creștere în carieră;
Contract de angajare în prima zi de muncă;
Echipă prietenoasă și mediu de lucru confortabil;
Zi liberă achitată în ziua de naștere.

Expediază CV-ul la adresa de mail: hrinstitutiepublica@gmail.com

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Operator la Depozitul Petrolier, Chisinau

Operatori la Depozitul Petrolier, or. Chisinau

Operator (Depozit petrolier) Petrom Moldova SRL

Operator produse petroliere la Petrom Moldova SRL

Editor - limba germana

Operator (Depozit Petrolier) Petrom Moldova SRL