WWW.MOLDOVAJOB.COM

24 2022
Operator (Depozit Petrolier) Petrom Moldova SRL

Responsabilităţi principale:

-Supravegherea și îndeplinirea operaţiunilor de recepţionare, livrare, păstrare şi evidenţă a produselor petroliere;
-Întocmirea rapoartelor de tură referitoare la recepţionarea, livrarea şi stocul produselor petroliere;
-Respectarea regulilor de exploatare tehnică a depozitului petrolier, instrucţiunilor de lucru, instrucţiunilor de sănătate şi Securitate, etc;
-Supravegherea și menținerea locului de muncă și teritoriului adiacent în bună funcționare și curățenie.
-Aptitudini si competente necesare:

-Studii medii speciale sau superioare;
-Sănătos și apt de muncă cu produse petroliere;
-Dorință de muncă și dezvoltare continuă;
-Responsabilitate, punctualitate, spirit de iniţiativă.
Ce oferim:

-Un mediu de lucru cu procese clar definite;
-Un program de lucru comod de 40 ore pe săptămână (fără ture de noapte);
-Un salariu transparent și motivant;
-Tichete de masa în valoare de 45 mdl/zi;
-Asigurare medicală privată;
-Compensarea cheltuielilor de transport.

Cei interesați sunt invitați să aplice prin transmiterea unui CV la adresa electronica
hr.md@petrom.com
Vor fi contactați doar candidații care corespund cerințelor menționate mai sus.
Pentru mai multe detalii
ne puteți apela la 022 858 902.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Specialist Resurse Umane

Trade Marketing Specialist

HR Business Partner

Operator-mecanic la staţia de epurare

Junior Event & Digital Communication Specialist

Business Analyst

Project Manager

Specialist Aprovizionare

Logistic Manager for CIS countries

Specialist Comercial