WWW.MOLDOVAJOB.COM

13 2022
Controlor depozit / Warehouse Checker

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.

Cerinţe faţă de candidat:
Studii medii finalizate (studii superioareavantaj);
Cunoștințe şi abilități organizatorice, de comunicare şi dirijare;
Cunoașterea limbilor română / rusă;
Abilitatea de a lucra în echipă;
Cunoaşterea calculatorului MS Office etc;
Cunoștințe în procesul de facturare și evidență a bunurilor (avantaj);
Disponibilitatea de a lucra în ture.

Responsabilități:
Verificarea şi primirea producției finite în strictă conformitate cu facturile;
Verificarea şi predarea producţiei finite distribuitorilor;
Verificarea tuturor camioanelor atât la încărcare, cât şi la descărcare;
Verificarea documentelor de transport;
Întocmirea documentelor privind gestionarea/livrarea stocurilor de produse;
Asigurarea rotaţiei stocurilor conform datei de fabricație;
Optimizarea fluxului de depozitare;
Respectarea disciplinei muncii, normelor sanitare, de securitate și sănătate la locul de muncă etc.

Oferim:
Salariu competitiv;
Asigurare medicală privată;
Prînz asigurat de companie;
Bonusuri lunare / anuale;
Acces gratuit în sala de sport a companiei etc.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:
E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Sau să ne contacteze la numerele de telefon:
Telefon de contact (022 885 219; 0(79) 706641)

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Assistant Brand Manager

Brand Manager

Junior Event & Digital Communication Specialist

Logistic Manager for CIS countries

Agent vânzări în magazine mobile (Chișinău, Comrat, Orhei și Soroca)