WWW.MOLDOVAJOB.COM

16 2021
Manager depozit

Atribuții:
Control asupra activității întregului departament;
Organizarea acțiunilor legate de recepția, manipularea și distribuția bunurilor;
Monitorizează siguranța încărcăturii, precum și a documentelor însoțitoare;
Prelucrarea documentelor, elaborarea rapoartelor și menținerea corespondențelor;
Respectarea regulei FEFO pentru reaprovizionare și pick & pack;
Asigură și coordonează întocmirea comenzilor de livrare respectând termenele și modalitățile de livrare a acestora;
Pastreaza permanent legatura cu celelalte departamente implicate, oferind consultanță și suport;
Asigură buna funcționare a utilajelor și obiectelor de inventar din depozit;
Asigură și coordonează completarea corectă a documentelor ce țin de activitatea depozitului.

Cerințe:
Studii superioare în domeniul tehnic sau economic;
Cunoștințe în ceea ce privește managementul stocurilor;
Experiența anterioară în logistică sau depozitare minim 2 ani;
Abilitatea de a lucra în echipă.
Abilităţi manageriale, de comunicare şi negociere;
Spirit organizatoric, spirit de disciplină;
Cunoașterea limbilor română, rusă, engleză;
Abilități bune de calculator: Microsof Office, Excel, Word, Power Point; Outlook, Oracle.
Responsabil, flexibil, comunicativ, energic;
Abil și capabil să lucreze rapid și cu acuratete;
Proactiv și cu bune abilități organizatorice.

Beneficii:
Angajare oficială;
Pachet social deplin;
Extinderea funcțiilor și competențelor;
Perspective de creștere profesională;
Dezvoltare profesională (traininguri);
Tickete de masa;
Bonus anual;
Mediu de lucru într-un colectiv tânăr, ambianță pozitivă.

Email: hr@dad.md
Telefon: 069995545

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Trade Marketing Specialist

Junior Event & Digital Communication Specialist

Specialist Aprovizionare

Logistic Manager for CIS countries