WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2021
RECEPTIONISTA-OPERATOR

Salonul "Just Relax" (fotolii de masaj) este in cautarea Recetionistei in echipa sa.

Cerinţe:
⦁ Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
⦁ Abilităţi excelente de comunicare, responsabilitate, pozitivism și energie;
⦁ Flexibilitate la regimul de muncă (în ture);
⦁ Atitudine corectă și prietenoasă față de clienți;
⦁ Persoana prezentabilă cu prezență fizică agreabilă și respectuoasă.

Responsabilităţi:
⦁ Intâmpinarea clienților și oferirea informațiilor;
⦁ Primirea și procesarea apelurilor și mesajelor telefonice;
⦁ Asigurarea evidenţei clienților
⦁ Efectuarea și gestionarea plaților și programarilor;
⦁ Îndeplinirea activităților zilnice administrative;
⦁ Informarea clienților despre oferte speciale, promoții și evenimente;

Experiența de lucru nu este necesară, noi ne asumăm instruirea.

Condițiile de muncă:
⦁ l-v 10.00 - 19.00, s-d 9.00-18.00 zi peste zi
⦁ Posibilitatea de a beneficia gratuit de serviciile salonului

Remunerarea:
- salariu de bază + % de la fiecare client.

Pentru detalii accesați justrelax.md

Ne puteți contacta la tel. 067151000 sau email: justrelaxmoldova@gmail.com

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post