WWW.MOLDOVAJOB.COM

18 2021
Operator la Depozit Herbalife Nutrition

Responsabilităţi de bază:
Colectarea rapidă și precisă a comenzilor/coletelor distribuitorului;
Respectarea procedurilor și sistemelor de lucru pentru a asigura exactitatea inventarului;
Menținerea unui mediu de lucru sigur și ordonat. Respectarea ordinii generale a depozitului;
Completarea rafturilor de mărfuri /locului de preluare pentru a evita perturbațiile în timpul perioadelor de ocupare;
Respectarea regulilor FIFO pentru reaprovizionarea, alegerea și ambalarea coletelor;
Cooperarea cu serviciul de curierat pentru predarea coletelor la livrare

Aptitudini:
Cunoasterea limbilor: română, rusă și engleză (poate fi un avantaj);
Dorinta de a învăța și a crește pe plan profesional;
Încrezător , cu bune abilități interpersonale;
Flexibil, comunicativ, energic și entuziast;
Abilitatea de a lucra sub presiune și cu schimbarea priorităților;
Îndemânatic și capabil de a lucra rapid și cu acuratețe;

Studii:
Medii sau medii de specialitate
Experienţă:
 Experiență anterioară într-un depozit; (avantaj)
 Abilități PC de bază.

Beneficii:
 un loc sigur de munca
 salariu motivational
 pachet social
 asigurarea aditionala
 tichete de masa

Pentru a aplica la acest job, vă rugăm să trimiteți CV-ul la email vioricar@herbalife.com; cristinale@herbalife.com

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Trade Marketing Specialist

Junior Event & Digital Communication Specialist

Specialist Aprovizionare

Logistic Manager for CIS countries