WWW.MOLDOVAJOB.COM

23 2021
Asistent director

HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Responsabilități:
Elaborarea, redactarea, înregistrarea, expedierea documentelor;
Comunicarea cu clienții din numele companiei;
Executarea altor indicații și dispoziții;

Cerințe:
Studii superioare (economice, juridice, limbi străine);
Cunoașterea fluentă a limbilor româna, rusa, engleza (avantaj);
Onestitate și responsabilitate;
Abilități de comunicare cu clienții;
Cunoașterea MS Office (Word, Excel);

Beneficii:
Angajare oficială, pachet social complet;
Salariu negociabil;
Lucru într-o echipă tânără și dinamică;
Grafic de lucru: 9.00-18:00, luni - vineri;

Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: rr50@search4staff.com ; indicând codul TPO . Detalii la nr. de tel.: 062101257

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Office Manager / Secretara

Administration Generalist

Office Manager Birou Asigurari

Secretar-referent

Şef Secţie Raportare Bugetare şi Control

Merceolog (or. Chișinău)

Business System Analyst

Operator la depozit petrolier din Chisinau