WWW.MOLDOVAJOB.COM

3 2021
CONTABIL

MDC&PARTNERS SRL este o companie de consultanță fiscală și juridică, care prestează servicii de contabilitate și de outsourcing. Dezvoltarea dinamică și succesul nostru se datorează în primul rând unei echipe de profesioniști dedicați.

MDC&PARTNERS SRL este în căutarea unui
Contabil

Responsabilități:
Cunoașterea standardelor naționale de contabilitate (standardele internaționale ar fi un beneficiu);
Controlul și analiza operațiunilor financiar-contabile;
Întocmirea rapoartelor financiare contabile (lunar, trimestrial, anual);
Operațiuni de salarizare;
Evidența documentelor primare;
Întocmirea situațiilor financiare locale și acordarea suportului de audit pentru partenerii străini;
Implicarea în proiectele curente al companiei.

Cerințe față de candidați:
Minim 3 ani experiență în domeniul contabilității sau a auditului;
Studii superioare în domeniul finanțelor și contabilității, masterat în domeniul finanțelor sau alte domenii relevante;
Cunoașterea limbilor: româna, rusa și engleza;
Cunoștințe avansate de operare a programului 1C și PC Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint etc.);
Demonstrează abilități analitice excelente, de încredere și inițiativă;
Abilități bune de organizare și planificare;
Abilități bune de comunicare interpersonală.

Sunteți interesat de acest post vacant?
Alăturându-vă echipei noastre interdisciplinare vă veți confrunta cu provocări ambițioase și veți avea o oportunitate excelentă de dezvoltare și îmbunătățire a competențelor personale.
Pentru a aplica la acest post vacant te invităm să aplici CV-ul tău în care să indici așteptările salariale la următoarea adresa de email:office@mdcpartners.md

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Vânzător-casier produse alimentare (or. Chișinău)

Merceolog (or. Chișinău)

Business System Analyst

Vânzător-casier produse alimentare (or. Ialoveni)

Operator-contabil

Economist secția reglementare și control conformitate

Șef secție dezvoltare e-produse

Specialist gestiune riscuri

Specialist secție dezvoltare produse bancare

Specialist secție marketing