WWW.MOLDOVAJOB.COM

23 2021
Expert procesare carduri

HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Despre companie: Banca cu cea mai mare rețea de subdiviziuni din Republica Moldova și o istorie de peste 30 de ani.

Responsabilități:
Implementarea proiectelor cu sistemelor de plăți VISA și MasterCard;
Participarea la gestionarea activităților de procesare și producție cardurilor bancare;
Proiectarea instrumentelor de uz intern;
Elaborarea sarcinilor tehnice pentru furnizorii externi și subdiviziunile interne;
Analiza și furnizarea soluțiilor tehnice în baza incidentelor funcționale;
Elaborarea de instrucțiuni de utilizare a sistemelor administrate (modulele Way);

Cerințe:
Cunoștințe în domeniul cardurilor bancare și a sistemelor de procesare ale acestora;
Cunoașterea Oracle PL/SQL, Microsoft SQL Server, MS Office, OS Windows și Linux, principiile bazelor de date relaționale;
Cunoașterea limbii române la nivel fluent, engleza (nivel tehnic) și rusa (reprezintă un avantaj);
Capacitatea de investigare și depanare a problemelor tehnice;

Beneficii:
Salariu atractiv + bonus de performanță;
Grafic de lucru 8.30-17.30, luni-vineri;
Oficiul în centrul orașului;
Training-uri specializate în domeniul de activitate.

Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: rr50@search4staff.com ; indicând codul EPC . Detalii la nr. de tel.: 062101257

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Economist secția reglementare și control conformitate

Șef secție dezvoltare e-produse

Specialist gestiune riscuri

Specialist secție dezvoltare produse bancare

Specialist secție marketing

Director Direcția Operațiuni

Senior WordPress Developer

Office Manager Birou Asigurari

Contabil (stocuri)