WWW.MOLDOVAJOB.COM

23 2021
Manager vânzări (Franța)

HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Despre companie: Compania internațională cu profil agro-alimentar. Este un grup format din 3 compani, produsele căreia sunt distribuite în peste 155 de țări.

Responsabilități:
Menținerea relațiilor cu clienții existenți\noi din Franța;
Pregătirea ofertelor comerciale;
Promovarea produselor și serviciilor companiei;
Corespondența scrisă și telefonică cu clienții;
Căutarea noilor oportunități, negocierea și încheierea contractelor;

Cerințe:
Sunt necesare cunoștințe avansate a limbii franceze (minim nivel C1), limba engleză este avantaj;
Persoană ambițioasă, competitivă și hotărâtă;
Abilități excelente de negociere și comunicare;
Disponibilitatea și capacitatea de a călători;
Persoană cu inițiativă, cu capacitatea de a lucra atât în echipă, cât și independent.

Se oferă:
Angajare oficială;
Salariul motivant;
Grafic de muncă: Luni-vineri (9.00 - 18:00);
Posibile deplasări de serviciu în Belgia.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul în engleză sau franceză la adresa electronică: rr50@search4staff.com ; indicând codul MVF în subiect sau să apeleze pe numărul: 062101257

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Agent vînzări (tehnica agricolă)

Agent Vânzări (produse pentru vinificație)

Inginer Calitate

Office Manager Birou Asigurari