WWW.MOLDOVAJOB.COM

 Полный текст вакансии

16 апреля 2021
Manager de produs / Менеджер по продукту

Compania Profmet Grup SRL (grupul companiilor LIDER) invită un copywriter (de produs) în echipa sa.

Dacă aveți o gândire analitică, abilități de analiză și control, sunteți atent la detalii, atunci:
Suntem gata să vă oferim:

Salariu motivant de la 8 000 lei;
Formare și dezvoltare profesională continuă din partea companiei;
Posibilități de avansare în carieră.
Atribuții de serviciu:

Scrierea textelor despre produsele companiei pentru site-ul web și catalog, atrăgând atenția la principalele proprietăți și caracteristici ale produsului;
Colectarea, analizarea, structurarea și prezentarea tuturor informațiilor despre produs;
Evaluarea avantajelor produsului și formarea unei sarcini tehnice clare pentru designerul grafic ca să proiecteze ambalajul;
Analiza caracteristicilor produselor similare pe piața Republicii Moldova și pe piețele externe.
Cerințe față de candidat:

Spirit analitic, abilități de analiză și control, acuratețe
Studii tehnice
Cunoașterea limbilor - română, rusă;
Experiență de cel puțin 1 an în domeniu (va fi un avantaj).
Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon 079947888.

Компания Profmet Grup SRL (группа компаний LIDER) приглашает в команду менеджера по продукту.

Мы предлагаем:
заработную плату от 8000 леев
возможность обучаться и развиваться за счёт компании
возможность карьерного роста

Ваши обязанности:
сбор, анализ, структурирование и оформление всей информации о продукте
оценка преимуществ продукта и формирование грамотного ТЗ дизайнеру для оформления упаковки
анализ характеристик аналогичных продуктов на рынке Молдовы и зарубежных рынках
написание текстов о продуктах для сайта и каталога, делая акцент на главных свойствах и характеристиках

От вас потребуется:
аналитический дух, навыки анализа и контроля, точность
обязательное знание русского и румынского языка
техническое образование
опыт минимум 1 год в сфере индустрии (будет преимуществом)

Ждём ваши CV с приложенным портфолио по адресу recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам звоните на номер 079947888.

РАСПЕЧАТАТЬ_PRINT  /  СОХРАНИТЬ_SAVE

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Похожие вакансии:

Operator la depozit petrolier din Chisinau

Şef Secţie Raportare Bugetare şi Control

Merceolog (or. Chișinău)

Specialist secție marketing

3D Visualizer

Head of Marketing

Manager Construcții Capitale

Călărași Divin

Менеджер по продажам