WWW.MOLDOVAJOB.COM

4 2021
TEHNOLOG SEF ÎN PRODUCEREA DIVINULUI

Tehnolog -sef în producerea divinului

Companie de producere a băuturilor alcoolice tari este în căutarea candidaților pentru postul de tehnolog șef la producerea divinului.
Responsabilități:
Organizarea și coordonarea activității subdiviziunii de prelucrare și producere a materiei prime, depozitarea, păstrarea, maturarea și cupajarea ei;
Monitorizarea operațională a stocurilor, a procesului maturării produselor și asigurarea calității acestora, asigurând activitatea subdiviziunii cu echipamente tehnice, instrumente necesare, documentație tehnică;
Coordonarea activității zilnice, lunare, anuale a subalternilor în conformitate cu planurile de activitate prestabilite;
Participarea la planificarea operațională și la ajustarea planurilor de producere la întreprindere;
Asigurarea utilizării raționale a forței de muncă și a resurselor materiale în procesul de producere.
Cerințe de calificare:
Studii tehnice superioare de specialitate,
Experiență în producere - cel puțin 5 ani, de preferință la întreprinderi industriale specializate în producerea de divin - cel puțin 2 ani;
Experiență în management - cel puțin 3 ani.
Cerințe:
Experiență în construirea și dirijarea proceselor de producere;
Experiență în planificarea producerii;
Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă, deținerea abilităților organizatorice;
Toleranta la stres;
Decență, responsabilitate;
Abilități de comunicare, inițiativă, intenție, insistență;
Recomandări de la joburile anterioare.
Condiții propuse:
∙ Lucru într-o companie stabilă, în continua dezvoltare dinamică;
∙ Colegi experimentați, echipă unită de profesioniști;
∙ Pachet social complet, în conformitate cu legislația în vigoare;
∙ Compensarea cheltuielilor de transport, apelurilor telefonice;
∙ Posibilitatea de dezvoltare profesională și carieră;
∙ Salariul este stabilit pe baza rezultatelor interviului.
Solicitanții care îndeplinesc cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: hr@divin.md

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Angajam ajutor de director magazin

Operator în depozit

Şef Secţie Raportare Bugetare şi Control

Merceolog (or. Chișinău)

Business System Analyst

Senior test automation engineer

.NET developer (mid/senior)

QA Engineer (Manual Tester)

Mid/Senior test engineer(s) (multiple roles)

Maistru Secție Specialități