WWW.MOLDOVAJOB.COM

12 2021
TOP Manager

Despre companie:
Companie din domeniul constructiei, decoararea fatadelor cu material compozit , fatade ventilate, Fatade din sticla

Responsabilități:
Atragerea permanentă de noi clienți, menţinerea unei bune relaţii de colaborare cu aceștia;
Comunicarea cu superiorul ierarhic și colegii responsabili de produs în scopul optimizării activității;
Întocmirea deconturilor de cheltuieli și foilor de parcurs pentru fiecare vizită pe teren.
Negocierea contractelor și monitorizarea corectitudinii acestora.

Cerințe:
Studii superioare în domeniul vinzari (studii în domeniile economie, comet, );
Experiență de muncă minim 1 an pe o poziție similară;
Cunoștințe foarte bune de limba română și rusă;
Cunoaștere avansată a pachetului Ms Office;
Abilități de comunicare și negociere, atenție, seriozitate;
Permis de conducere - categoria B.

Oferta companiei:
Salariu motivant, bonusuri de performanță, prime de sărbători;
Telefon, PC, automobil de serviciu;
Grafic de lucru stabil.

Cei interesați pot trimite CV-ul la adresa de email:
bordan-elena@mail.ru Telefon de contact 068645267
În CV indicați codul postului vacant: manager vinzari/Top Manager
CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi contactați.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Vânzător Consultant Regiunea Centru (Nisporeni)

Manager Achiziții/Vânzări pe piața Greacă

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Olandeză

Vânzător Consultant în Bălți

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Braziliei

Vânzător-casier produse alimentare (or. Chișinău)

Operator în depozit

Şef Secţie Raportare Bugetare şi Control

Vânzător Consultant în Drochia

Merceolog (or. Chișinău)