WWW.MOLDOVAJOB.COM

3 2020
Manager Achiziții/Vânzări pe piața Greacă

Completăm echipa noastră cu noi colegi care vorbesc limba greacă & engleză pentru a lucra pe piața Grecească.

Oferim:
salariu 8000 lei+ bonusuri ;
oficiu în centrul Chișinăului;
contract de muncă oficial;
program de lucru - 8 ore (9.00-18.00);
prânzuri din contul companiei .

Responsabilități:
identificarea și contactarea clienților (oferim curs de instruire);
crearea contractelor și ofertelor pentru vânzări și achiziții.

Cerințe:
cunoașterea limbii greacă & engleză la nivel avansat B2-C1;
Word și Excel cunoștințe elementare;
comunicare și perseverență.

Restul te vom învăța noi! Ești interesat?
Expediază-ne CV-ul la mailul cv-mjc@grafit.md
Vrei să afli mai multe despre noi? Acceseză site-ul nostru: www.grafit.md

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Manager vînzări B2B (servicii creditare)

Agent vînzări (tehnica agricolă)

Agent Vânzări (produse pentru vinificație)

Responsabil Vânzări (zona Chisinau)

Șef department vînzări (produse cosmetice)

Vânzător Consultant Regiunea Centru (Nisporeni)

Șef departament vînzări (servicii creditare)

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Olandeză

Inginer Calitate