WWW.MOLDOVAJOB.COM

22 2020
Office Manager / Secretara

HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Despre companie: Dealer oficial în Republica Moldova al producătorilor europeni de utilaje agricole pentru vii/ livezi și a produselor oenologice.

Responsabilități:
Elaborarea, redactarea, înregistrarea, expedierea documentelor;
Perfectarea facturilor fiscale;
Organizarea achiziţiilor de bunuri pentru necesităţile curente ale companiei;
Perfectarea diferitelor documente și contracte;
Comunicarea cu partenerii din numele companiei;
Primirea, înregistrarea, scanarea documentelor contabile și distribuirea lor conform procedurilor interne;
Executarea altor indicații și dispoziții;

Cerințe:
Studii superioare;
Cunoașterea fluentă a limbilor româna, rusa, engleza;
Abilitatea de a îndeplini sarcinile la timp, atenție la detalii;
Experiență de muncă în domeniu similar va fi un avantaj;
Capacități analitice și de convingere;

Beneficii:
Angajare oficială. Pachet social complet;
Salariu motivant achitat la timp;
Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă;
Grafic de lucru 8:30-17:30, luni-vineri;
Oportunități de dezvoltare profesională;

Amplasarea oficiului:
la intrare în localitatea Măgdăcești (lîngă restaurantul La Plopi)

Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: rr50@search4staff.com ; indicând codul MOI .

Detalii la la nr. de telefon : 062101257

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Marketing Employee

Agent Voiaj

Customer Care Employee

Şef Secţie Raportare Bugetare şi Control

Merceolog (or. Chișinău)

Business System Analyst

Office Manager

secretar / ajutorul notarului

Business Metting Altmedia Telecom Voice, SMS