WWW.MOLDOVAJOB.COM

22 2020
Agent vînzări (tehnica agricolă)

HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Despre companie: Dealer oficial în Republica Moldova al producătorilor europeni de utilaje agricole pentru vii/ livezi și a produselor oenologice.

Responsabilități:
Identificarea clienților noi și colaborarea cu clienții existenți (B2B);
Convorbiri telefonice cu clienții și/sau furnizorii. Prelucrarea solicitărilor parvenite;
Pregătirea ofertelor comerciale și negocierea condițiilor contractuale;
Suport și consultarea clienților;
Introducerea/redactarea informațiilor în bazele de date.

Cerințe:
Orientare spre rezultat;
Cunoașterea limbilor română, rusă, engleza (avantaj);
Studii superioare tehnologice;
Experienţă în vânzări, negociere și comunicare;
Permis de conducere categoria B;

Beneficii:
Grafic de lucru 8.30 -17.30, luni-vineri;
Salariu motivant achitat la timp + bonusuri din vânzări;
Automobil și telefon de serviciu;

Amplasare oficiu:
la intrare în localitatea Măgdăcești (lîngă restaurantul La Plopi)

Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: rr50@search4staff.com ; indicând codul MOL .

Detalii la la nr. de telefon : 062101257

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Agent Voiaj

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Braziliei

Merchandiser, Chişinău

Agent comerţ or. Bălţi

Lead Generator USA Market

Financial Decision Support Manager

Sales Representatives USA Market

Manager Achiziții pe piața Spaniolă or.Bălți

Sales Representatives Market Canada

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Spaniolă