WWW.MOLDOVAJOB.COM

 Полный текст вакансии

18 сентября 2020
Manager pe Calitate (FMSG)

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în
căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Responsabilități:
● Elaborarea procedurilor de calitate și a dosarului de certificare a producției vitivinicole și alcoolice;
● Aplicarea schemelor de certificare și asigurarea respectării standardelor de calitate;
● Optimizarea și eficientizarea schemelor de certificare a produselor;
● Elaborare pachet de documentație de însoțire a produselor vitivinicole și alcoolice.

Cerințe față de candidat:
● Studii superioare preferabile în domeniul alimentației;
● Experiență minim 3 ani: va constitui avantaj experiența în domeniul vitivinicol;
● Abilități de leadership;
● Deschis spre deplasări de serviciu.

Compania oferă:
● Loc de muncă stabil în una din cele mai renumite companii de vinuri din R.M;
● Salariul motivant + bonusuri;
● Grafic de lucru stabil: luni-vineri, 09:00 - 18:00.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: sv50@search4staff.com ; În CV indicați codul postului vacant: MC

Telefon de contact : 060 102 909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

РАСПЕЧАТАТЬ_PRINT  /  СОХРАНИТЬ_SAVE

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Похожие вакансии:

Inginer deservire utilaj frigorific și instalații de turnat bere

Operator secția îmbuteliere/ Оператор на линии розлива

Operator secția producer/ Оператор на производстве

Maistru Secție Specialități

Operator la instalatia de afumat

Agent vânzări în magazine mobile (Chișinău, Comrat, Orhei și Soroca)

Продавец-консультант

наладчик технологического оборудования

ИНЖЕНЕР-ХИМИК