WWW.MOLDOVAJOB.COM

2 2020
Business System Analyst

ROGOB SRL

Compania Rogob este în căutarea unui coleg pentru a suplini funcţia de Analist sisteme de business.

În rolul de Analist sisteme de business vei fi responsabil de documentarea proceselor de automatizare și de configurare a sistemului informațional la necesitățile companiei.

responsabilitățile tale:
⦁ consultă managementul și utilizatorii sistemului pentru a determina necesitățile sistemului;
⦁ realizarea analizei în vederea definirii specificațiilor pentru construirea efectivă a sistemelor informatice;
⦁ proiectarea sistemului astfel încât acesta să răspundă obiectivelor de business;
⦁ realizarea documentelor cu specificarea cerințelor proiectului conform metodologiei software utilizate în cadrul
companiei, precum și validarea cu beneficiarul proiectului;
⦁ utilizarea aplicațiilor software specifice companiei noastre;
⦁ configurarea sistemului informațional conform cerințelor de business;
⦁ realizarea documentației ce se referă la modificarea sistemului informațional;
⦁ asistență în soluționarea problemelor utilizatorilor de sisteme și aplicații de business;
⦁ responsabil pentru gestionarea eficientă a proiectelor atribuite.

ce așteptăm:
⦁ studii superioare cu profil IT și/sau economic;
⦁ experiență de lucru pe o pozitie similară minim 1 an (preferabil in cadrul unei companii de producere și/sau comerț);
⦁ experiență în dezvoltare și mentenanță programa UNA minim 1 an;
⦁ experiență BD Oracle, MSSQL minim 1 an;
⦁ abilități de comunicare și negociere;
⦁ capacitate de organizare și planificare.

ce oferim:
⦁ carieră într-o companie în expansiune continuă;
⦁ salariu competitiv;
⦁ training de inițiere la locul de muncă;
⦁ transport de serviciu;
⦁ telefon de serviciu și pachet gratuit de comunicare.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul și scrisoarea de intenții, cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md și noi avem grijă să te contactăm.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Braziliei

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Franceză

Vânzător-casier produse alimentare (or. Chișinău)

Operator în depozit

Şef Secţie Raportare Bugetare şi Control

Merceolog (or. Chișinău)

Vânzător-casier produse alimentare (or. Ialoveni)

Lead Generator USA Market

Specialist Administrare Personal