WWW.MOLDOVAJOB.COM

30 2020
Responsabil Vânzări (zona Chisinau)

HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său,Compania LaFarge, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Cerințe:
Studii superioare (marketing / economie / comercial);
Experiența minim 3 ani în vânzări;
Vorbire fluentă în limbile Româna și Rusa, Engleza (este un avantaj);
Abilitați excelente de comunicare, negociere, perseverența și persuasiune;
Cunoașterea tehnicilor de vânzări asertive;
Utilizator confident PC MS Office;
Permis și experiența de conducere a automobilului, categoria B

Responsabilități:
Analiza și prospectarea potențialilor Clienți;
Crearea și dezvoltarea bazei de date a Clienților;
Efectuarea de cold-calling și vânzări active;
Crearea de prezentări și oferte comerciale;
Prezentarea serviciilor companiei către Client;
Menținerea relației de încredere și buna colaborare cu Clienții;
Negocierea și încheierea contractelor;
Analiza și statistica vînzărilor.

Alte cerinte:
Adaptare la un program de lucru flexibil, deplasări de serviciu;
Orientare către client

Beneficii:
Activitate într-o companie internațională cu grija față de angajații săi, inclusiv sub aspectul Sanătății și Securității în Muncă și dezvoltare profesională;
Pachet social și salarial atractiv format din salariu de baza și bonusuri de performanță;
Angajare oficială și posibilitate de dezvoltare profesională.

Cei interesați sunt rugați să aplice CV-ul la adresa de e-mail: rr50@search4staff.com . Detalii la telefon: 062101257

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Specialist Planificare Strategică

Manager Achiziții pe piața Franceză or.Bălți

Manager Achiziții pe piața Spaniolă or.Bălți

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Spaniolă

E-Commerce Customer Support

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Germană

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Franceză

Reprezentant Vânzări B2B în regiunea Centru

Reprezentant Suport Vînzări Corporative în Chișinău