WWW.MOLDOVAJOB.COM

9 2020
Medic stomatolog cu experiență minim 3 ani

Clinica stomatologică Imperial Dent angajează medic stomatolog cu experiență minim 3 ani.
Ești candidatul ideal dacă:
Ești un bun profesionist
Ai diplomă de licență
Ai autorizație de liberă practică
Ai abilități de lucru în echipă
Ești punctual și diplomat
Ai bune abilități organizatorice
Ai bune abilități de comunicare cu pacienții, personalul și colaboratorii clinicii
Ești la curent cu cele mai noi tendințe în medicina dentară
Cunoști cel puțin o limbă de circulație internațională
Descrierea postului vacant de medic stomatolog:
Stabilirea planurilor de tratament
Completarea și organizarea fișei pacientului
Realizarea procedurilor dentare la cele mai înalte standarde de calitate
Abilitatea de a rezolva problemele clinice urgente
Pachet salarial atractiv
Număr stabil de pacienți.
Descrierea companiei:
Clinica stomatologică Imperial Dent este specializată în stomatologie generală, urgențe stomatologice, implantologie dentară, estetică dentară. Clinica este dotată cu echipament de ultimă generație, logistică pentru implantologie, estetică dentară și endodonție.
Trimite CV-ul tău la adresa de E-mail contact@imperialdent.md. Cei mai buni candidați vor fi invitați la interviu.
Accesează https://imperialdent.md sau sună la 060115573 pentru mai multe detalii.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Reprezentant medical OTC zona Nord

Reprezentant medical

Medic stomatolog

In laborator Felcer-laborant

Reprezentanta KRKA d.d. Novo mesto SA Slovenia