WWW.MOLDOVAJOB.COM

5 2020
Manager Marketing/SMM

Cerințe față de candidat:
Studii superioare finisate (economie/marketing);
Experiență relevantă în domeniu de cel puțin 2 ani;
Cunoștințe privind cele mai de succes strategii și tehnici de marketing;
Asumarea directă a responsabilității pentru rezultat;
Experiență în domeniul promovării serviciilor hoteliere/restaurant/de frumusețe un avantaj;
Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă, engleza un avantaj.

Responsabilități:
Sporirea și influențarea directă a vânzărilor prin aplicarea celor mai eficiente tehnici și metode de marketing;
Asigurarea unei comunicări eficiente (exprimă veridic strategia companiei şi valorifică imaginea companiei pe piaţă);
Planificarea strategică a obiectivelor comerciale și de marketing în perfecta sinergie cu toate subdiviziunile companiei.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv si motivant: salariu fix + bonus pentru rezultate;
Program de lucru L-V, 09.00-18.00
Prînz gratuit;
Telefonie mobila corporativa;
Posibilitate de autorealizare si dezvoltare a carierei;
Echipă tînără și dinamică.

Expediază CV-ul la adesa de E-mail: hr@berdshotel.com
Telefon de contact 061085544

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Magento e-commerce developer

Specialist Planificare Strategică

Manager Achiziții pe piața Franceză or.Bălți

Manager Achiziții pe piața Spaniolă or.Bălți

Sales Representatives Market Canada

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Spaniolă

E-Commerce Customer Support

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Germană

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Franceză