WWW.MOLDOVAJOB.COM

3 2020
Specialist Aprovizionare

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.

Cerințe față de candidat:
Studii superioare;
Experiență de lucru în domeniu;
Abilități de comunicare bine dezvoltate;
Bazele organizării muncii, metode de planificare;
Cunoașterea calculatorului (MS WORD, EXCEL);
Posedarea limbilor Română, Rusă, cunoașterea limbii Engleze (scriere vorbire) este obligatorie;

Responsabilități:
Realizează negocieri și încheie contracte cu furnizorii.
Identifică și contactează potențiali furnizori în vederea optimizării costurilor.
Asigură și verifică constant baza de date referitoare la prețuri, contracte, termeni de livrare.
Administrează și menține relația cu furnizorii din portofoliu.
Conlucrează cu echipa și colegii din alte departamente pentru realizarea proiectelor și obiectivelor comune.
Coordonează sistemul de comenzi (conform contractelor și prețurilor negociate).
Respectă procedurile și normele în vigoare de calitate conform standardelor de calitate existente.
Întocmește periodic rapoarte complete asupra furnizorilor, prețurilor și produselor achiziționate
Coordonează și implementează proiecte regionale de aprovizionare pentru materii prime și ambalaje pentru optimizarea costurilor.
Comunică cu furnizorii și urmărește rezolvarea neconcordanțelor calitative constatate la recepția mărfurilor etc.

Oferim:
Salariu competitiv;
Acces gratuit în sala de sport a companiei;
Asigurare medicală facultativă care include mai multe beneficii;
Prânz gratuit din contul companiei;
Al 13-lea salariu sau bonus anual;
Telefon mobil și pachet inclus;
Pachet social integral;

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul pe adresa de E-mail: hr@md.anadoluefes.com
T: 022 885 219
M: 078094866
Persoanele selectate vor fi contactate

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Specialist Logistică pe piața Germană

COPYWRITER

Reprezentant Achizitii pe piața Italiei

Sales / Buying Representatives USA Market

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Franceză

Financial analyst

Specialist Planificare Strategică