WWW.MOLDOVAJOB.COM

22 2020
Agent vânzări

Dezvoltatorul imobiliar Astercon te așteaptă în echipa sa!

Suntem în căutarea unui nou coleg, pentru postul de agent vânzări. Dacă ești o persoană comunicativă, activă și care apreciază munca în echipă - te așteptăm să faci parte din familia noastră.

Candidatul ideal:
● Abilități bune de comunicare și relaționare;
● Ești o persoană receptivă, ordonată, dinamică și flexibilă, dornică de a învăța lucruri noi și de a te dezvolta profesional;
● Deții cunoștințe medii de operare PC;
● Cunoștințe a limbii române și ruse;
● Îți place munca de echipă;
● Un avantaj este experiența de muncă în imobiliare
Responsabilități
● Consilierea clienților;
● Identificarea nevoilor cumpărătorilor și oferirea unor recomandări;
● Prospectarea pieței;
● Participarea la recepția apartamentelor și complexurilor imobiliare

Ce oferim noi?
● Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesionist;
● Pachet salarial atractiv;
● Posibilitatea de creștere în carieră;
● Prime de sărbători și de vacanță;

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Specialist Planificare Strategică

Operator linia verde

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

Reprezentant Vânzări B2B în regiunea Centru

Pricing and Offering Specialist

Reprezentant Suport Vînzări Corporative în Chișinău

Vânzător Consultant Regiunea Centru (Orhei, Varnita și Căușeni)

Vânzător Consultant Regiunea Nord (Edinet, Falesti, Soroca, Bălți și Râșcani)

Vânzător Consultant Regiunea Sud (Cahul, Cimislia, Causeni)

Specialist Logistică pe piața Germană