WWW.MOLDOVAJOB.COM

13 2020
Angajăm Manager Vânzări

BERD'S Design Hotel este primul şi unicul design hotel din Moldova situat în epicentrul vieţii de afaceri şi culturale ale Chişinăului, iar designul inspirat din cultura țării noastre oferă oportunitatea de a descoperi Moldova direct din hotel. BERD'S Design Hotel pune la dispoziţia oaspeţilor săi servicii personalizate: servicii hoteliere, sală de conferinţe cu echipamente şi instalaţii moderne, sală pentru evenimente de afaceri şi purtarea negocierilor, sală de festivităţi, restaurant cu bucătărie italiana, catering.

Atribuțiile Postului:
Promovarea serviciilor și produselor companiei prin intermediul întîlnirilor de afaceri și evenimentelor mondene;
Crearea și implementarea programelor specifice de vînzări pentru a atinge obiectivele lunare de vînzări;
Negocierea și semnarea contractelor de vînzări servicii hoteliere;
Întocmirea planurilor de vînzări pe produse și urmărirea realizării acestuia lunar;
Gestionarea modului de realizare și utilizare a bazei de date referitoare la clienți;
Producerea vînzărilor și menținerea contactului cu clienții prin intermediul comunicării directe, telefon, email și alte instrumente de comunicare digitale.

Ești Candidatul Potrivit dacă posezi:
Experienţă de muncă de la 2 ani în vânzarea serviciilor hoteliere, restaurant, evenimente, beauty;
Studii superioare (economie, turism, management);
Cunoaștere la nivel avansat a limbilor română, rusă și engleză;
Excelente aptitudini de vânzare, negociere și relaționare cu clientii;
Cunoștințe avansate de operare PC: MS Office (Word Excell, Power Point);
Competență înaltă de comunicare scrisă și orală;
Atitudine proactivă, entuziasm, dedicare.

Îți oferim următoarele Beneficii:
Grafic de muncă avantajos cu deplasări în teritoriu;
Compania asigură participarea la cursuri de dezvoltare profesională;
Mediu de muncă dinamic;
Participare la evenimente mondene;
Reduceri la restaurantul Mezzo/Salonul Spa by BERDS;
Activitate dinamică într-un colectiv prietenos;
Oficiu amplasat în Centrul Chișinăului;
Telefon de serviciu cu abonament inclus;
Condiții optime de a pune în aplicare competențele profesionale;
Angajare oficială cu Pachet social complet;
Prînzul gratuit;
Salariu negociabil: partea fixă + bonus din vînzări.

Dacă te identifici cu Candidatul Potrivit și crezi că poți să faci față atribuțiilor postului,
Trimite CV-ul Acum la adresa de e-mail: hr@berdshotel.com
Telefon de contact 061085544
Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Product Manager (Bancar)

Manager vînzări B2B (servicii creditare)

Agent vînzări (tehnica agricolă)

Agent Vânzări (produse pentru vinificație)

Responsabil Vânzări (zona Chisinau)

Șef department vînzări (produse cosmetice)

MANAGER DEPARTAMENT ACHIZIȚII

Șef departament vînzări (servicii creditare)

Senior test manager

Inginer Calitate