WWW.MOLDOVAJOB.COM

22 2020
Inginer deservire utilaj frigorific și instalații de turnat bere

I.M.Efes Vitanta Moldova Brewery S.A.

La noi veți beneficia de:
salariu competitiv;
prânz gratuit, oferit de companie;
asigurare medicală benevolă care include mai multe beneficii;
bonus lunar la salariu;
al 13-lea salariu;
telefon mobil cu pachet telefonie inclus...

Cerinte:
experiență în reparația / mentenanța echipamentului frigorific și a utilajului de turnat bere;
cunoașterea structurii frigiderelor și a echipamentului frigorific;
detectarea defecțiunilor tipice echipamentului frigorific;
cunoașterea echipamentului profesional pentru diagnosticarea și reparația echipamentului frigorific,
inclusiv lucrări de sudură;

Responsabilitati:
Asigurarea ciclului deplin de lucrări de deservire atât la service centru cât și la clienți (RM);
asamblarea/dezasamblarea utilajului;
mici lucrări de vopsire/tencuială a utilajului frigorific;
înlocuire autocolant pe exteriorul utilajului;
montarea/demontarea utilajului de turnat bere;
evidența pieselor de schimb și lucrărilor executate;
completarea documentației/rapoarte în baza lucrărilor executate.

Persoanele interesate rugăm să trimită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:
E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Tel: 022885219
Doar persoanele selectate vor fi contactate

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Senior test manager

Inginer Calitate

Agent vânzări în magazine mobile (Chișinău, Comrat, Orhei și Soroca)

Senior test automation engineer

.NET developer (mid/senior)

Senior Security QA Engineer

QA Engineer (Manual Tester)

Mid/Senior test engineer(s) (multiple roles)

Operator secția îmbuteliere/