WWW.MOLDOVAJOB.COM

2 2020
Specialist Planificare Strategică

I.M.Efes Vitanta Moldova Brewery S.A.

Responsabilităţi:
Gestioneaza proiectele de planificare strategica;
Conduce sedinte si work-shop-uri pentru planificarea si prioritizarea actiunilor din proiecte;
Lucreaza in echipa cu angajati din diverse departamente pentru stabilirea strategiilor anuale;
Mentine si urmareste portofoliul de proeicte;
Intretine documentele strategice in formate unice si le actualizeaza;
Intretine documentele legate de politici comerciale ale companiei;
Inlocuieste/preia sarcinile colegilor din Insight in perioadele de concedii sau/si in cazul volumelor mari de sarcini;

Cerinţe faţă de candidat:
Cunoasterea metodologiilor de management de proiect. Cunoasterea software-elor de project management constituie un avantaj;
Cunostinte avansate Excel, Word, Power Point;
Persoana analitica, autonoma, orientata spre rezultat;
Initiativa, responsabilitate, rabdare;
Abilitati de organizare, prioritizare si eficientizare;
Abilitati de comunicare;
Spirit de echipa;
Agilitate (lucreaza la cateva proiecte in paralel);
Deschis la nou, sugestii, adaptabil la schimbare;
Cunostinte avansate engleza scris/vorbit;
Studii superioare complete/incomplete;
Poate fi si fara exeprienta. Angajatii actuali Efes ar avea prioritate;

Oferim:
Salariu competitiv;
Locul de muncă perfect pentru dezvoltarea carierei profesionale;
Acces gratuit în sala de sport a companiei;
Asigurare medicală privată;
Prînz gratuit asigurat de companie;
Bonusuri lunare / anuale etc.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:
E-mail: hr@md.anadoluefes.com
S-au să ne contacteze la numerele de telefon:
(022 885 219; 079 135 527)

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Product Manager (Bancar)

RESPONSABIL VÂNZĂRI (zona Chisinau)

Social Media Strategist

Manager Achiziții / Vânzări (pe piața USA)

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Franceză

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Germană

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Poloniei

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Spaniolă