WWW.MOLDOVAJOB.COM

2 2020
Operator linia verde

I.M.Efes Vitanta Moldova Brewery S.A.

Responsabilități:
Oferirea serviciilor informaţionale şi consultanţă despre produsele companiei pentru consumatori.

Cerinţe faţă de candidaţi:
Studii medii de specialitate sau superioare;
Cunoașterea limbilor română și rusă nivel avansat; engleza este un avantaj;
Experiență pe un post similar reprezintă un avantaj;
Abilități bune de comunicare;
Responsabilitate.

Oferim:
Angajare oficială;
Pachet social (cantină gratuită, sală de sport);
Training-uri și dezvoltare profesională;

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:
E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Tel: 022 885 219
Doar persoanele selectate vor fi contactate.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Manager Achiziții / Vânzări (pe piața USA)

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Franceză

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Germană

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Poloniei

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Spaniolă

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

Reprezentant Vânzări B2B în regiunea Centru

Reprezentant Suport Vînzări Corporative în Chișinău