WWW.MOLDOVAJOB.COM

26 2020
Manager Achiziții (zona de sud a Moldovei)

Recrutăm Manager Achiziții de produse cerialiere, pe zona de sud a Moldovei (Comrat, Cimișlia, Vulcănești, Basarabeasca, Ciadîr Lunga, Cantemir, Leova).

Responsabilități:
Achiziționarea de CERIALE, ținând cont de cantitatea necesară și calitatea cerută de companie;
Gestionarea comenzilor şi stocurilor existente;
Negocierea și încheierea contractelor;
Monitorizarea livrărilor și evidența recepționării mărfurilor.

Cerințe:
Cunoașterea limbilor română și rusă;
Cunoștințe de operare PC și Microsoft Office;
Abilități de comunicare și negociere:
Cunoașterea producătorilor agricoli din zona de sud a Moldovei.

Beneficii:
Venit motivant, bazat pe rezultate;
Un mediu de lucru prietenos;
Instruire Gratuită.

Dacă ești interesat de acest job, trimite CV tău pe emailul hr@dad.md

Vom fi bucuroși să colaborăm !

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

Reprezentant Vânzări B2B în regiunea Centru

Pricing and Offering Specialist

Reprezentant Suport Vînzări Corporative în Chișinău

Vânzător Consultant Regiunea Centru (Varnita, Rezina, și Căușeni)

Metro - școala comerțului, program de practica pentru studenți

Vânzător-casier în magazinele din Chişinău

Vânzător produse alimentare proaspete în magazinele din Chişinău

Vânzător-casier în magazinul din Bălţi

Operator întreținere tehnică în magazinul METRO Chişinău 1 (Stăuceni)