WWW.MOLDOVAJOB.COM

26 2020
Specialist mentenanță

(Inginer la exploatarea echipamentului sistemelor pe gaz)

Petrom Moldova este în căutarea candidatului ideal pentru poziția de Specialist mentenanță.

Principalele sarcini și responsabilități:
Planifică lucrările de mentenanță obligatorii anuale și monitorizează execuția acestora în stații în conformitate cu legislația în vigoare;
Gestionează toate problemele legate de sistemele GPL din statii;
Coordonează cererile și solicitările din stații în vederea funcționării continue a activităților operaționale;
Facilitează legătura dintre companie și instituțiile de stat cu privire la organizarea lucrărilor obligatorii conform legislației (implicarea comună în detectarea și remedierea defectelor);
Gestionează toate lucrările de întreținere a Stațiilor situate în zona de Nord indiferent de tipul de combustibil și GPL, energiei electrice, construcții, etc;
Pentru rezolvarea eficientă și în timp util a problemelor tehnice din stații oferă o bună comunicare cu reprezentanții stațiilor și contractorii de mentenanță;
Pregătește caietul de sarcini pentru Tenderele de mentenanță organizate în stații;
Organizează repararea și buna funcționare a echipamentului tehnic din stații;
Emite avize privind proiectele în curs de dezvoltare, participă la testarea și primirea echipamentelor industriale și GPL în starea corespunzătoare;
Participă ca membru de comisie la procesul de primire-predare a stațiilor;
Monitorizează executarea planului de lucru, precum și adaptarea în conformitate cu legislația în vigoare, precum și menținerea unui status actualizat pe fiecare intervenție prin intermediul unei baze de date;
Asigură obținerea tuturor permiselor de lucru pentru utilizarea ulterioară a acestora la obținerea licențelor necesare;
Etc.

Cerințele principale:
Studii universitare (domeniul tehnic);
Experiență în domeniu > 5 ani;
Licență specializată în Domeniul GPL (ar fi un avantaj);
Cunoștințe despre cerințele legislației în vigoare;
Limbi cunoscute: romana, rusa, engleza (avantaj);
Permis de conducere Categoria B;
Cunostinte operare calculator: MS-Excel, Word, Power Point, Outlook;
Capacitatea de gestionare a multiplelor sarcini;
Persoană organizată, cu bune abilități de comunicare și coordonare;
Orientat spre rezultate.

Oferta noastră:

O echipă minunată;
Salariu motivant;
Bonusuri de performanță;
Program flexibil de muncă;
Spațiu de oficiu modern și dotat cu toate resursele necesare;
Tichete de masă;
Asigurare medicală privată;
Cursuri de dezvoltare.

Cei interesati sunt invitati sa aplice prin transmiterea unui CV si a unei scrisori de intentie la urmatoarea adresa de email: hr.md@petrom.com
Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerinţelor înaintate.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Technical Manager CIS Countries

MANAGER DEPARTAMENT ACHIZIȚII

Senior test manager

Sales Representatives Mexico Market

Sales Representatives USA Market

Manager Achiziții pe piața Franceză or.Bălți

Manager Achiziții pe piața Spaniolă or.Bălți

Sales Representatives Market Canada

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Spaniolă