WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2020
Manager Vânzări

CERINȚE:

Studii superioare (economice/turism/logistică/management);
Cunoaşterea avansată a limbilor română, rusă, engleză;
Experienţă de muncă minim 5 ani, într-o poziție similară;
Manifestare activă în teritoriu;
Experientă în domeniul vânzarea serviciilor hoteliere, restaurant, evenimente, beauty;
Excelente aptitudini de vânzare, negociere și relaționare cu clientii;
Cunoașterea softurilor de operare hoteliere, constituie un avantaj;
Abilități de organizare și de prioritizare a activităților;
Atitudine proactivă, entuziasm, dedicare;
Ținută profesională, prezență agreabilă;
Orientare către client.
RESPONSABILITĂȚI:

Promovarea serviciilor și produselor companiei;
Realizarea studiilor de piață și identificarea noilor oportunități de vânzare;
Identificarea ariei și canalelor de vânzări;
Gestionarea modului de realizare și utilizare a bazei de date referitoare la clienți.
OFERIM:

Salariu motivant;
Pachet social complet;
Posibilitate de creştere profesională;
Pachet atractiv de beneficii.
Expediază CV-ul la adesa de E-mail: hr@berdshotel.com
Telefon de contact 061085544
Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Vânzător Consultant în Drochia

Marketing Employee

Agent Voiaj

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Braziliei

Merchandiser, Chişinău

Agent comerţ or. Bălţi

Lead Generator USA Market

Financial Decision Support Manager

Sales Representatives USA Market

Manager Achiziții pe piața Spaniolă or.Bălți