WWW.MOLDOVAJOB.COM

22 2020
Web Developer

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Companie:
Compania Consult Group este un birou de avocatură, ce prestează servicii de consultanță la nivel național cât și la nivel internațional.

Responsabilități principale:
-Dezvoltarea de soluții web (cu PHP, My SQL și JavaScript), de preferință în WordPress;
-Asigurarea bunei funcționări a website-ului companiei/adăugarea contentului nou;
-Arhitectură de sistem cu site-uri web complexe;
-Modificarea CRM;
-Implemetarea noilor standarte (Web design la necesitate).

Cerinţe:
-Studii în domeniul IT;
-Experiență în crearea aplicațiilor, website-urilor;
-Cunoștințe a Wordpress, PHP, Java Script, My SQL;
-Posibilitatea de a programa module personalizate WordPress și de a configura aplicațiile WordPress;
-Cunoașterea limbii române, ruse, engleze.

Oferta companiei:
-Proiecte interesante și complexe;
-Salariu negociabil;
-Posibilitate de creștere și dezvoltare independentă.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică: rr50@search4staff.com ; indicând codul Wrr în subiect sau să apeleze la mob.: 062101257

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Senior test automation engineer

.NET developer (mid/senior)

Senior Security QA Engineer

QA Engineer (Manual Tester)

Mid/Senior test engineer(s) (multiple roles)

Programmer

Senior test manager

Big Data Engineer

System Administrator

.NET web developer