WWW.MOLDOVAJOB.COM

24 2020
Specialist la laboratorul tehnologic

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.

Responsabilităţi:
Controlul:
- parametrilor fizico-chimici şi organoleptici a producţiei conform planului de calitate,
- calităţii tehnice şi tehnologice a apei,
- respectării regimurilor tehnologice,
- produselor finite coform prevederilor normative;
Întocmirea corectă şi la timp a documentaţiei corespunzătoare;
Cerinţe faţă de candidat:
- Studii superioare şi experienţă în domeniu;
- Cunoaşterea proceselor tehnologice de producere;
- Cunoaşterea regulilor şi normelor sanitare pentru întreprinderile industriei berii şi băuturilor nealcoolice, şi pentru produsele fabricate;
- Capacitate de analiză şi control;
- Lucru în echipă;
- Cunoaşterea limbilor română, rusă, engleză;
- Operare PC

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-urile la adresa de e-mail: hr@md.anadoluefes.com sau la numărul de fax: 40-32-19 cu menţionarea postului vacant.
Doar persoanele selectate vor fi contactate.
Persoanele interesate rugăm să transmită CV-urile la adresa de e-mail: hr@md.anadoluefes.com sau la numărul de fax: 40-32-19
cu menționarea postului vacant.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Specialist în Instrumente Electrice

Network Engineer

Operator secția îmbuteliere/

Operator secția producer/

Engineer Product Group Leader

QA Regression Engineer

QA Automation Engineer

QA Automation Developer

Technical Support Engineer