WWW.MOLDOVAJOB.COM

22 2020
Angajăm Specialist Marketing / Marketing Manager

Moldova Security angajeaza Specialist Marketing / Marketing Manager
Responsabilităţi:
-Promovarea imaginii întreprinderii;
-Dezvoltarea si coordonarea conceptului, designul -produsului, pozitionarea, mesajul etc. ;
-Analiza pietei, implementarea noilor mecanisme de promovare a produselor;
-Monitorizarea site-ului web al companiei;
-Moderarea, gestionarea retelelor de socializare;
-Participarea la crearea de bannere si layout-uri web, pregatirea continutului pentru site-uri web, media online;
Cerinţe:
-cunoasterea principiilor designului graphic (Photoshop, CorelDRAW)
- Creativitate initiativa si dinamism (capacitatea de a genera idei productive noi)
responsabilitate;
Se ofera:
Salariu motivant si stabil
Dezvoltare profesionala continua
Lucru intr-o echipa tînara și dinamica
Pachet social complet
Program de lucru: luni-vineri, 9:00-17:00
Tel: 078822248 - Alexandru
Așteptăm CV-urile voastre cu titlul "Specialist Marketing" la adresa electronica: cv@moldovasecurity.md

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Operator Ghişeu Universal

Consilier Clientela Multimedia

Business Analyst

Project Manager Officer

System Analyst

Specialist decontări

Vânzător Consultant Regiunea Sud (Ceadîr-Lunga)

Analist

Ofiţer

Digital Marketing Manager, Secția Marketing și Cercetări,