WWW.MOLDOVAJOB.COM

22 2020
Copywriter

Copywriter

Compania SMADIC AND CO SRL este în căutarea candidatului care vrea să devină un profesionist de înaltă calificare. Este posibil fară experiență, noi vă instruim.

Responsabilități:
- Căutarea informației pe internet;
- Scrierea textelor pe diverse teme;
- Postarea materialelor de promovare in mediul online;
- Crearea textelor.

Cerințe:
- Dorința de a învăța și a se dezvolta în acest domeniu;
- Utilizator PC;
- Cunoașterea gramaticii (ortografie si punctuație);
- Un bun simț al umorul si sentiment de frumusețe, iar restul vă învătam.

În schimb oferim:
- O platformă pentru dezvoltare personală și profesională;
- Loc de muncă în oficiu confortabil;
- Program de lucru de 8 ore;
- Angajare oficială;
- Pachet social complet.

Asigurăm o dezvoltare profesională intr-o echipă tinară și prietenoasă, asteptăm cu nerabdare CV-ul dvs pe e-mail: hr@smad-grup.md . Indicați poziția pentru care aplicați.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Germană

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Poloniei

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Spaniolă

MANAGER DEPARTAMENT LOGISTICĂ

Specialist Logistică pe piața Germană

Asistent Logistică

Manager logist-Transport Maritim (LCL)

Manager logist-Transport Aerian

Specialist Planificare Strategică