WWW.MOLDOVAJOB.COM

 Полный текст вакансии

22 января 2020
Copywriter

Copywriter

Compania «SMADIC AND CO SRL» este în căutarea candidatului care vrea să devină un profesionist de înaltă calificare. Este posibil fară experiență, noi vă instruim.

Responsabilități:
- Căutarea informației pe internet;
- Scrierea textelor pe diverse teme;
- Postarea materialelor de promovare in mediul online;
- Crearea textelor.

Cerințe:
- Dorința de a învăța și a se dezvolta în acest domeniu;
- Utilizator PC;
- Cunoașterea gramaticii (ortografie si punctuație);
- Un bun simț al umorul si sentiment de frumusețe, iar restul vă învătam.

În schimb oferim:
- O platformă pentru dezvoltare personală și profesională;
- Loc de muncă în oficiu confortabil;
- Program de lucru de 8 ore;
- Angajare oficială;
- Pachet social complet.

Asigurăm o dezvoltare profesională intr-o echipă tinară și prietenoasă, asteptăm cu nerabdare CV-ul dvs pe e-mail: hr@smad-grup.md . Indicați poziția pentru care aplicați.

РАСПЕЧАТАТЬ_PRINT  /  СОХРАНИТЬ_SAVE

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Похожие вакансии:

Consilier Clientela Multimedia

Business Analyst

Project Manager Officer

Manager Construcții Capitale Professional Construction / Project Manager

Expert Procurement MD Part time

Digital Marketing Manager, Secția Marketing și Cercetări,

Mенеджер по продажам на Европейском Рынке

Mенеджер по продажам на английском, немецком,французском, итальянском или испанском рынках

Менеджер по закупкам/продажам на немецком рынкe

Manager Vânzări pe piața Europeană