WWW.MOLDOVAJOB.COM

 Полный текст вакансии

9 января 2020
Manageri de vînzări

Compania Esperanza Tyres SRL în legătură cu extinderea, este în căutare de Manageri de vînzări

Cerinţe:
- Experiență de muncă este binevenită;
- Capacitatea de a negocia;
- Cunoașterea limbilor română și rusa;
- Un utilizator încrezut de PC
- Prezența unei mașini personale este binevenită.

Responsabilități:
- Vinzari active și promovarea produselor companiei;
- Menținerea unui ciclu complet de vânzări de la un apel rece la semnarea unui contract;
- Atragerea clienților noi din diferite domenii de activitate;
- Întâlniri și negocieri cu clienții la nivel inalt;
- Pregătirea ofertelor comerciale și a contractelor.

Calități personale:
- Entuziasm;
- Activ;
- Onest;
- Bune abilități de comunicare;
- Orientare către rezultat;

Oferim:
- Angajare oficială în cîmpul muncii; 5/2; de la 9:00 – pîna la 18:00;
- Plata pentru utilizarea automobilului personal,
- O muncă interesantă într-o companie cu o echipă tânără și prietenoasă;
- Posibilitatea de a crește profesional și financiar;
- Salariu motivant de la 7000 Lei.

www.etyres.md

Tremiteti CV-urile la adresa tyres@esperanza.md , cu indicarea postului.

РАСПЕЧАТАТЬ_PRINT  /  СОХРАНИТЬ_SAVE

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Похожие вакансии:

Менеджер по закупкам/продажам на немецком рынке

Менеджер по закупкам / продажам на польском рынке

Manager Achiziții / Vânzări (pe piața USA)

Lead Generator (part-time orele16.00-20.00)

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Franceză

Sales / Buying Representatives USA Market

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Germană

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Poloniei

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Spaniolă

Operatori