WWW.MOLDOVAJOB.COM

 Полный текст вакансии

25 февраля 2020
Specialist în Instrumente Electrice

Responsabilități:
° Analiza pieței;
° Analiza produselor ( mărci ca: Makita, Bosch, Metabo, Hitachi, Dewalt etc. );
° Consultarea departamentului achiziții/vânzări;

Cerințe:
° Experiență în achiziții/vânzări de Instrumente Electrice;
° Avantaj deosebit: cunoașterea practică a Instrumentelor Electrice;
° Limba Engleză - (mediu);
° Abilități de operare PC;
° Open Office - Tabele electronice de calcul (Excel, other Spreadsheets);
° Atenție la detalii;
° Disciplinat, Punctual, Responsabil;
° Persoană ordonată, dinamică, dornică de muncă și dezvoltare.

Beneficii Oferite:
° Salariu competitiv
° Program de muncă de la 09.00 până la 18.00, zile de odihnă: Sâm și Dum;
° Prânzuri achitate, cafea, ceai și gustări sănătoase;
° Dezvoltare personală și profesională;
° Oficiu situat în centrul Chișinăului ( Business Centru SkyTower);
° O echipă puternică de profesioniști.

Așteptăm CV-ul tău la adresa: cv-mj@grafit.md

РАСПЕЧАТАТЬ_PRINT  /  СОХРАНИТЬ_SAVE

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Похожие вакансии:

Vânzător Consultant Regiunea Sud (Ceadîr-Lunga)

Analist

Ofiţer

Digital Marketing Manager, Secția Marketing și Cercetări,

Coordonator Marketing, Secția Marketing și Cercetări,

Mенеджер по продажам на Европейском Рынке

Mенеджер по продажам на английском, немецком,французском, итальянском или испанском рынках

Менеджер по закупкам/продажам на немецком рынкe

Manager Vânzări pe piața Europeană

Manager Achiziții pe piața Europeană