WWW.MOLDOVAJOB.COM

14 2020
Marketing Executive Media & Branding

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în
căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Responsabilitățile postului:
● elaborarea și implementarea planului media în conformitate cu planul strategic pentru dezvoltarea și amplificarea valorii vinului Moldovei;
● managementul Planului mărcii Vinul Moldovei şi custodia identităţii corporative;
● crearea de noi iniţiative şi activităţi care să atragă atenţia diferitor grupuri ţintă menite să ajute la dezvoltarea şi penetrarea imaginii vinului Moldovei;
● gestionarea bugetului media în conformitate cu programul promoțional anual;
● dezvoltarea și menținerea relațiilor bune cu jurnaliștii și alte părți interesate;
● organizarea călătoriilor în Moldova pentru reprezentanţii mass-media (jurnalişti şi parteneri);
● asistență generală pentru activitățile companiei;
● administrarea bazei de date de contacte Media.

Cerințe față de candidat:
● studii: superioare în domenii relevante (marketing, comunicare, economie);
● experienţă profesională: minim 3-5 ani în domeniul marketing și promovare, preferabil şi experienţă în domeniul vitivinicol;
● să cunoască limba română şi limba engleză (scris şi vorbit). Limba rusă sau/şi alte limbi europene constituie un avantaj;
● să deţină cetăţenia Republicii Moldova şi domiciliul stabil în Republica Moldova;
● să cunoască Microsoft Office, Outlook, bazele de promovarea SMM.

Compania oferă:
● salariu motivant;
● spor de performanţă;
● deplăsări de serviciu;
● telefonie mobilă asigurată;
● transport de serviciu pentru exercitarea atribuţiilor de serviciu;
● dinamism, activităţi la nivel naţional şi internaţional, posibilităţi de dezvoltare profesională.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: sv50@search4staff.com ; În CV indicați codul postului vacant: MAD

Telefon de contact : 060 102 909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Magento e-commerce developer

Specialist Planificare Strategică

Manager Achiziții pe piața Franceză or.Bălți

Sales Representatives Market Canada

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Spaniolă

E-Commerce Customer Support

Pricing and Offering Specialist

Specialist Aprovizionare

Sales Representatives USA Market

RESPONSABIL VÂNZĂRI (zona Chisinau)