WWW.MOLDOVAJOB.COM

29 2020
Inginer Calitate

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Compania : Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN MD)

Fii angajat în Industria Automotivă!

Atribuții:
- Întocmeşte şi verifică documentația tehnică pentru produs (cablaje auto);
- Soluționează problemele tehnice privind produsul finit şi tehnologia de producție;
- Efectuează managementul desenelor tehnice;
- Asigură controlul documentației produsului (FMEA, Flow Chart, Product Control Plan);
- Asigură setarea echipamentului de producție;
- Pregăteşte resursele necesare pentru producție;
- Asigură îmbunătăţirea continuă și standardizarea proceselor.

Cerințe:
- paşaport european (Român / Bulgar);
- disponibilitatea pentru deplasări de serviciu;
- studii superioare avantaj;
- experiență într-o poziție similară avantaj;
- cunoștințe Ms Office;
- limba engleză obligatoriu, limba germană avantaj;
- capacitate de organizare și planificare;
- spirit de echipă, abilități de comunicare și negociere.

Compania SEBN MD oferă:
- salariu motivant, bonusuri şi diurne;
- instruire la locul de muncă;
- pachet social complet;
- asistenţă medicală;
- asigurare cu transport gratuit (Chișinău- Orhei)

CV-urile pot fi expediate la adresa de e-mail: tt50@search4staff.com ; Telefon: 069638007

Adresa: str. Unirii 57/2, mun. Orhei

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Product Manager (Bancar)

Manager vînzări B2B (servicii creditare)

Agent vînzări (tehnica agricolă)

Agent Vânzări (produse pentru vinificație)

Responsabil Vânzări (zona Chisinau)

Șef department vînzări (produse cosmetice)

MANAGER DEPARTAMENT ACHIZIȚII

Șef departament vînzări (servicii creditare)

Senior test manager