WWW.MOLDOVAJOB.COM

19 2019
Reprezentant Vânzări International B2B (VoIP)

Top Companie de Telecomunicatii din Romania cu reprezentanţă in Republica Moldova este în căutarea unui nou coleg pentru funcţia de Reprezentant Vânzări Internationale, pentru a oferi soluții business personalizate şi suport informațional clienților juridici (Companii de Telecomunicaţii Internationale).

Responsabilitati:
vei crea oferte şi vei negocia contracte cu clienţii
vei crea, dezvolta şi gestiona portofoliul de clienţi
vei satisface solicitările specifice ale clienţilor
vei pleaca in deplasari la conferinte internationale

Cerinte:
studii superioare
experienţă în vânzări (este un avantaj)
abilităţi de prezentare
abilităţi de negociere
cunoaşterea perfectă a limbilor Română, Engleza si Rusa
cunoaşterea calculatorului (Microsoft Office)
o persoană flexibilă şi rezistentă la stres

Oferta noastră:
o experienţă unică de învăţare şi de dezvoltare profesională
salariu competitiv
un pachet atractiv de beneficii
program de lucru 8 ore pe zi (luni-vineri), lucru în oficiu.
Invităm în echipa noastra colegi dornici să lucreze într-un mediu inovativ şi să beneficieze de o experienţă unică de învăţare, gata să se dezvolte împreună cu noi.
Dacă te-ai regasit printre rîndurile de mai sus, expediază CV-ul şi scrisoarea de intenţie la adresa office@itdata.md .
Te aşteptăm cu drag în echipa noastră

ITDATA TELECOM SRL
Adresa: Republica Moldova, m. Chisinau, str.Alba Iulia nr.190/1, of.33, MD-2071
email: office@itdata.md
web: www.itdata.md
Tel: 022588680

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Product Manager (Bancar)

Manager vînzări B2B (servicii creditare)

Agent vînzări (tehnica agricolă)

Agent Vânzări (produse pentru vinificație)

Responsabil Vânzări (zona Chisinau)

Șef department vînzări (produse cosmetice)

MANAGER DEPARTAMENT ACHIZIȚII

Șef departament vînzări (servicii creditare)

Senior test manager

Inginer Calitate