WWW.MOLDOVAJOB.COM

14 2019
Project Manager Officer

Direcția Gestiune Proiecte,
Departamentul Proiecte şi Organizare

Mobiasbanca OTP Group S.A.

Beneficii pe care le oferim:
Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și
avansa în carieră;
Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
Oficiul exact în centrul Chișinăului;
Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
Pentru că promovăm stilul sănătos de viață vei beneficia de tichete de masă în valoare de 45 lei
pentru fiecare zi lucrătoare;
Salariu fix + alte avantaje financiare;
Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:30 - 17:30).

Responsabilități:
Asigurarea monitorizării planificărilor şi pilotării financiare aferente portofoliului de proiecte, precum şi monitorizarea bugetară (alocarea de resurse, evaluarea volumului de lucrări necesare a fi finalizate etc.);
Oferirea suportului Managerilor de proiect pentru realizarea calculului rentabilităţii proiectului conform standardelor băncii;
Perfectarea rapoartelor aferente activităţii de gestiune a portofoliului de proiecte al băncii şi subsidiarelor acesteia;
Organizarea activităţilor de perfecţionare continuă a metodelor şi procedeelor în domeniul gestiunii proiectelor;
Coordonarea proiectelor, de natură Organizaţională sau de Maîtrise douvrage, de la studii de oportunitate până la implementare.

Cerinţe:
Experienţă pe proiecte (minimum 2-3 ani)
Experienţă de lucru în domeniul bancar nu mai puţin de 3-5 ani;
Studii economice superioare;
Cunoaşterea limbilor de stat, rusă şi engleză fluent;
Cunoaşterea aplicaţiilor de birotică la un nivel înalt.

Aplică CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md
Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 337

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Manager Achiziții pe piața Europeană or. Bălți

Web Developer (back-end)

Recruiter

Specialist în Instrumente Electrice

Reprezentant vanzari (Balti)

Ofiţer Secţie Securitate Fizică

Şef Secţie Securitate Fizică

TRAINER PENTRU COPII

Şef secţie Contencios şi Afaceri Interne

Ofiţer Conformitate