WWW.MOLDOVAJOB.COM

15 2019
Assistant Executive

Responsabilitati:
- Mentinerea in ordine si gestionarea documentatiei interne a cooperativei (ordine, regulamente, contracte ect.)
- Receptionarea apelurilor telefonice, consultarea si redirectionarea clientilor catre departamentele cooperativei
- Redirectionarea si repartizarea corespondentei
- Asigurarea calitativ a circuitului de informatie
- Participarea la elaborarea și implimentarea programelor de promovare a imaginei cooperativei
- Participare la organizare evenimentelor (sedinte lunare, zile de cimp, seminare)
- Asigurarea oficiului cu stictul necesar de birotica

Cerinte:
- Studii superioare
- Experienta in marketing, administrare sau management este binevenita
- Cunoasterea programului 1c va constitui un avantaj
- Cunoasterea limbii romane, ruse si engleza
- Excelente abilități de comunicare, planificare, ogranizare si coordonare

Oferta:
- Salariu motivant, bonus de performanta
- Tikete de masa
- Trainiguri si instruiri periodice asigurate de companie
- Oficiu modern amplasat in centrul orasului
- Program de lucru luni vineri 08:30-17:30

Asteptam CV-ul la adresa maria.iutis@agrostoc.md
Sau telefonati la nr. 060302766

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Senior WordPress Developer

Asistent Auditor

Business Analyst

Asistent Contabil

Economist (în companie de producere)

Director Sucursală (or. Bălți)

Expert Creditare

Contabil-Casier

Specialist creditare

Operator Ghişeu Universal