WWW.MOLDOVAJOB.COM

13 2019
Product Manager (Bancar)

HR-Consulting (search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Companie internațională ce activează în Republica Moldova în domeniul bancar.

Responsabilități:
● Proiectarea și lansarea produselor noi în domeniul bancar;
● Definirea proceselor de business și adaptarea celor existente;
● Configurarea produselor noi în sistem și adaptarea celor existente;
● Avizarea rapoartelor de audit/control conexe domeniul de activitate;
● Desfășurarea training-urilor pentru front-office cu referire la produsele noi.

Cerințe:
● Studii superioare: Financiar-Bancar;
● Abilități de comunicare și prezentare;
● Cunoașterea limbilor: RO, RU, EN - avansat;
● Experiență de cel puțin 1 an în poziție similară;
● Experiență de cel puțin 3 ani în domeniul bancar.

Beneficii:
● Proiecte interesante și inovative;
● Salariul competitiv;
● Echipă profesionistă;
● Perspective de dezvoltare în carieră într-o companie internațională.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: bb50@search4staff.com ; În CV indicați codul postului vacant: SDP

Telefon de contact : 069104433

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Manager Achiziții pe piața Europeană or. Bălți

Specialist în Instrumente Electrice

Reprezentant vanzari (Balti)

Ofiţer Secţie Securitate Fizică

Şef Secţie Securitate Fizică

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

Reprezentant Vânzări B2B în regiunea Centru

Pricing and Offering Specialist

Reprezentant Suport Vînzări Corporative în Chișinău

Vânzător Consultant Regiunea Centru ( Criuleni, Nisporeni și Varnița)