WWW.MOLDOVAJOB.COM

13 2019
Marketing Manager

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în
căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Florentino Delure - compania autohtonă de producere a costumelor pentru dame și bărbați de înaltă calitate.

Responsabilități:
1) Planificare strategică:
Realizarea și prezentarea la aprobare a planului de marketing pe social media;
Realizarea machetelor de raportare pe indicatori pe toate platformele coordonate (apoi prezentarea lui lunară);
Realizarea planului de conținut pentru blog;
Capacitate de auditare a activităților, de depistare a punctelor de creștere și a celor de îmbunătățire.

2) Activități operaționale:
Proiect video - 2-3 persoane lunar, gestionare și coordonare;
Realizarea planului de marketing, în particular săptămânal;
Coordonarea campaniilor ADS, bugete alocate și /sau lansarea acestor campanii;
Coordonarea Evenimentelor publice cu implicarea sau efectuate de către companie.

Cerințe:
Studii superioare;
Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză - fluent, cunoașterea limbii italiene (avantaj);
Experiența în marketing: minim 3 ani;
Abilități solide de organizare, comunicare, control, negociere și conducerea de personal;

Compania oferă:
Grafic de muncă full-time: 11:00 - 20:00, luni - vineri;
Deplasări de serviciu în Portugalia, Italia, Istanbul.
Echipă tânără și dinamică;
Oportunitate de creștere profesională.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: sv50@search4staff.com ; În CV indicați codul postului vacant: MM

Telefon de contact : 060 102 909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Manager Achiziții pe piața Europeană or. Bălți

Web Developer (back-end)

Specialist în Instrumente Electrice

Ofiţer Secţie Securitate Fizică

Şef Secţie Securitate Fizică

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

Reprezentant Vânzări B2B în regiunea Centru

Pricing and Offering Specialist

Reprezentant Suport Vînzări Corporative în Chișinău

Vânzător Consultant Regiunea Centru ( Criuleni, Nisporeni și Varnița)