WWW.MOLDOVAJOB.COM

13 2019
Merchandiser

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Compania:
Companie de distribuție în domeniul IT și Gaming Accessories, cu o experiență de peste 10 ani pe piața Moldovei. Distribuitorii oficiali pentru Orange și Moldcell.

Cerințe:
Persoană activă, cu inițiativă și dornică să atingă noi performanțe personale;
Ambițios, responsabil, punctual, fire dinamică și pozitivă;
Cunoașterea domeniului sau experienţă anterioară pe un post similar nu este obligatorie dar poate reprezenta un avantaj;
Bune abilităţi de organizare a muncii;
Sociabilitate, spirit de echipă;
Competențe de comunicare;
Cunoaşterea limbilor romană şi rusă.

Responsabilităţi de bază:
Aranjarea inițială a mărfii conform planogramei;
Controlul stocului de produse în magazine;
Controlul asupra respectării conceptului de aranjare a mărfurilor;
Asigurarea și aprovizionarea permanentă a rafturilor cu produsele companiei;
Analiza pieței și identificarea unor noi concepte de aranjare a mărfurilor pentru a stimula vânzările;
Stabilirea, dezvoltarea și menținerea relațiilor de durată cu managerii de magazine și ceilalți reprezentanți;
Colectarea continuă a feedback-urilor de la parteneri;
Prezentarea rapoartelor săptămânale de activitate după vizitele realizate în teren;
Promovarea produselor și imaginii companiei la nivel înalt;
Analiza cererii consumatorilor prin prisma asortimentului și caracteristicile produselor;
Gestionarea tuturor materialelor promoționale;
Organizarea training-urilor pentru consultați/vânzători cu privire la caracteristicile noilor produse.

Oferim:
Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tânără, creativă și ambițioasă;
Instruire și oportunități nelimitate de dezvoltare;
Pachet social integral și un sistem de salarizare super motivant ;
Reducere de angajat la toată gama de produse.

Grafic:
Luni- Vineri 9:00 18:00

Mun. Chișinău
Oficiul se află în Centru.

Cei interesați sunt rugați să aplice CV-ul la adresa de e-mail: tt50@search4staff.com ;

Detalii la nr. de telefon: 069638007

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Manager Achiziții pe piața Europeană or. Bălți

Specialist în Instrumente Electrice

Reprezentant vanzari (Balti)

Ofiţer Secţie Securitate Fizică

Şef Secţie Securitate Fizică

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

Reprezentant Vânzări B2B în regiunea Centru

Pricing and Offering Specialist

Reprezentant Suport Vînzări Corporative în Chișinău

Vânzător Consultant Regiunea Centru ( Criuleni, Nisporeni și Varnița)