WWW.MOLDOVAJOB.COM

13 2019
RESPONSABIL VÂNZĂRI (zona Chisinau)

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, Compania LaFarge, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Educatie si experienta necesară:
Studii superioare (marketing / economie / comercial);
Experienta in vanzari.

Abilitati:
Vorbire fluenta in limbile Romana si Rusa, Engleza este un avantaj;
Abilitati excelente de comunicare, perseverenta si persuasiune;
Abilitati de negociere;
Cunoasterea tehnicilor de vanzari asertive;
Utilizator confident PC MS Office;
Permis si experienta de conducere a automobilului, categoria B

Responsabilitati:
Analiza si prospectarea potentialilor Clienti;
Crearea si dezvoltarea bazei de date a Clientilor;
Efectuarea de cold-calling si vanzari active;
Crearea de prezentari si oferte comerciale;
Prezentarea serviciilor companiei catre Client;
Mentinerea relatiei de incredere si buna colaborare cu Clientii;
Negocierea si incheierea contractelor;
Analiza si statistica vanzarilor.

Alte cerinte:
Adaptare la un program de lucru flexibil, deplasari de serviciu;
Orientare către client.

Beneficii:
Activitate intr-o companie internationala cu grija fata de angajatii sai, inclusiv sub aspectul Sanatatii si Securitatii in Munca si dezvoltare profesionala;
Pachet social si salarial atractiv format din salariu de baza si bonusuri de performanta;
Angajare oficială și posibilitate de dezvoltare profesională;

Cei interesați sunt rugați să aplice CV-ul la adresa de e-mail: tt50@search4staff.com ;

Detalii la nr. de telefon: 069638007

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Manager Achiziții pe piața Europeană or. Bălți

Web Developer (back-end)

Specialist în Instrumente Electrice

Reprezentant vanzari (Balti)

Ofiţer Secţie Securitate Fizică

Şef Secţie Securitate Fizică

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

Reprezentant Vânzări B2B în regiunea Centru

Pricing and Offering Specialist

Reprezentant Suport Vînzări Corporative în Chișinău