WWW.MOLDOVAJOB.COM

13 2019
Social Media Strategist

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Compania:
Companie de Advertising și Digital Marketing services.

Responsabilități:
Dezvoltarea conceptelor de calendare de Social Media;
Dezvoltarea de proiecte de content și creație lunar pentru clienti pentru a fi preluat de echipă;
Consultarea echipei de Social Media și designerilor în crearea și plasarea de content;
Managementul echipei de Social Media și Copywriter.

Cerințe:
Experiență în Content Management/Social Media Management >2ani;
Cunoasterea limbii române și rusă la nivel avansat, limba engleză-Conversațional;
Cunostințe în operare cu intrumentele Facebook, Google Suite etc.;
Ambiție, inițiativă și creativitate;
Abilități foarte bune de comunicare i self-management.

Se oferă:
Angajare oficială + pachet social deplin;
Salariu motivant și bonusuri de performanță;
Posibilitatea de afimare personală în cadrul unor proiecte mari de Social Media;
Grafic de muncă ( 9:00 18:00) Luni- Vineri;
Oportunitate de dezvoltare spre Social Media Head.

Cei interesați sunt rugați să transmită CV la adresa de Email: tt50@search4staff.com ; În Tema mesajului indicați codul postului vacant: SMtt

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Manager Achiziții pe piața Europeană or. Bălți

Web Developer (back-end)

Specialist în Instrumente Electrice

Reprezentant vanzari (Balti)

Ofiţer Secţie Securitate Fizică

Şef Secţie Securitate Fizică

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

Reprezentant Vânzări B2B în regiunea Centru

Pricing and Offering Specialist

Reprezentant Suport Vînzări Corporative în Chișinău