WWW.MOLDOVAJOB.COM

 Полный текст вакансии

19 ноября 2019
Manager de Proiect pe rețele de canalizare (or.Cantemir)

Compania franceză SADE, parte a concernului VEOLIA, lider mondial în lucrări hidraulice este în căutare de:

Despre proiect:
Este un proiect finanțat de Austrian Development Agency și de Uniunea Europeană.
Vor fi construite o stație de epurare, 3 stații de pompare. Se vor reabilita o stație de apă brută și se vor construi 17 km de rețele de canalizare.

Responsabilități:
● Coordonează lucrul echipei de execuție (5 persoane);
● Organizează lucrările împreuna cu client;
● Rezolvă problemele tehnice pe șantier și contractuale.

Cerințe:
● Perioada de angajare: 01/2020-05/2021;
● Cunoașterea limbii române obligatoriu, engleza - avantaj;
● Experiența similară necesar de la 1-2 ani;
● Persoană pozitivă, deschisă, proactivă și pragmatică.

Beneficii:
● Automobil de serviciu;
● Acomodare în or. Cantemir;
● Nivel înalt de salarizare.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: sv40@search4staff.com ; În CV indicați codul postului vacant: PRC

Telefon de contact : 060102909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

РАСПЕЧАТАТЬ_PRINT  /  СОХРАНИТЬ_SAVE

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Похожие вакансии:

VÂNZĂTOR-CASIER în magazinele din Chişinău

Health, Safety and Environment Coordinator

Specialist Departamentul Logistică

Tehnician - vânzări pentru tehnica compresoarelor

Mенеджер по продажам на Европейском Рынке

Mенеджер по продажам на английском, немецком,французском, итальянском или испанском рынках

Менеджер по закупкам/продажам на немецком рынке

Manager Vânzări pe piața Europeană

Manager Achiziții pe piața Europeană

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Germană