WWW.MOLDOVAJOB.COM

7 2019
Office manager

Responsabilități:
Primirea și distribuirea apelurilor;
Transmiterea/primirea documentelor prin fax;
Coordonarea relațiilor cu clienții (apeluri telefonice, e-mail, corespondența);
Cerințe
Studii superioare finalizate;
Cunoașterea limbilor: română, rusă și engleză (minim B1);
Utilizator încrezut al calculatorului și tehnicii de birou;
Abilități bune comunicative, de organizare și planificare;
Experiența în domeniu constituie un avantaj;
Capacitatea de a lucra în termeni restrânși de timp;
Punctualitate, responsabilitate, amabilitate;
Inițiativă și dorință de afirmare.

Oferta companiei:
Salariu atractiv și întreg pachet social,
Condiții de muncă foarte bune,
Prânz gratuit,
Reducere la serviciile companiei
Program de lucru: luni vineri 8 ore /zi.

Vă încurajăm să expediați CV-ul pe adresa de e-mail: resurse.umane@novamed.md, telefon 022106789, cu specificarea postului pentru care aplicați.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Health, Safety and Environment Coordinator

METRO - ȘCOALA COMERȚULUI PROGRAM DE PRACTICA PENTRU STUDENȚI

Şef secţie Contencios şi Afaceri Interne

Ofiţer Conformitate

Analist

Analist

Ofiţer

Coordonator Securitate Informaţională

Asistent audit

Customer Service Operator (logistic data processing)