WWW.MOLDOVAJOB.COM

22 2019
Director Tehnic

Avantaje:
Lucru într-o echipă unită, puternică, calificată și cu scopuri comune;
Training-uri interactive cu specialiști din domeniu;
Încurajăm dezvoltarea personală și oferim posibilitatea dezvoltarii în cadrul companiei;
Garantăm un loc de muncă stabil și sigur

Cerințe:
Studii superioare în domeniul tehnic;
Experiență de minim 3 ani într-un domeniu similar;
Abilități de operare PC: Word, Excel, Power Point, programe de baze de date, AUTOCAD;
Abilități de comunicare (negociere, convingere, rezolvarea conflictelor);
Competențe de planificare și organizare.

Responsabilitățile principale:
Proiectarea noilor spații comerciale și a celor deja existente;
Procurarea echipamentului tehnic;
Planificarea, coordonarea, verificarea lucrărilor de construcție;
Gestionarea activitatii personalului aflat în subordine.

Persoanele interesate sunt rugate să ne transmită CV-ul la adresa electronică: hr@starkebab.md indicînd POZIȚIA la care aplică.
Convorbirea va avea loc după examinarea CV-urilor.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Inginer deservire utilaj frigorific

Specialist în Instrumente Electrice

Coordonator Securitate Informaţională

ADMINISTRATOR DE SISTEM

Designer web/printing (perioadă determinată)

Network Engineer

Technical Support Engineer

(System Administrator)